O nás

S vášní pro šaty

S vámi nám dává naše práce smysl . Rádi pro vás vybereme šaty přesně podle vašich představ. 

Nakupujeme pro vás šaty těch nejlepších designerů.Dbáme na kvalitu materiálu,důkladné zpracování střihu a dokonalé zdobení.

Kvalita je pro nás důležitá,proto se držíme nabídky max. do 150 ks šatů jak plesových tak svatebních,aby byly vždy čisté,dokonale pro vás připravené.

Šaty na ples vybíráme od značek Mori Lee,Alyce paris,AlyceB´dazzle,Corizzi,Fashion New York,Milla Novia.

Zkouška plesových šatů není zpoplatněna.                                                        Při sepsání rezervačn smlouvy se platí zaloha ve výši50% z ceny půjčovného a doplatek až si  budete šaty    vyzvedávat před plesem.                           

                                                                      V ceně půjčovného jsou drobné úpravy + spodnička.

                                                                        

Svatební modely nabízíme od značek Miss Kelly,Sposa group,Sposa Toscana,Jarice,Milla Novia.

Informace pro nevěsty : Zkouška je zpoplatněna 300Kč/ 1,5hod. (pokud si u nás šaty v den zkoušky nezarezervujete),max. doba zkoušení jsou 2 hodiny.

Při rezervaci svatebních šatů se platí rezervační záloha ve výši 50% z ceny půjčovného,doplatek se doplácí až při vyzvednutí šatů před svatbou.

V ceně půjčovného jsou menší úpravy,spodnička,bolerka (kabátky).

Poškození šatů :  Pokud jsou opravitelné,platí se pokuta 1000Kč až 2000Kč.Běžné znečištění neúčtujeme,za nadměrné znečištění - hnědé až černé - se účtuje 1000 - 1500Kč navíc.Pokud je znečištění neodstrnitelnou látkou,propálení,barva,dýmovnice,anebo neopravitelné roztrhání,v tom případě je pokuta do výše prodejní ceny,kterou máte uvedenou vždy v rezervační smlouvě.

Při zkoušce jste v salonu pouze vy a váš doprovod.Maximální počet osob 3 osoby + nevěsta. Malé děti prosím raději nechte doma. Na zkoušku se dostavte včas,nejlépe nenalíčená ( jen doporučení), tělové spodní prádlo,boty zatím nejsou potřeba.

Vytipujte se dle našeho webu 5-6 modelů,o které máte zájem,a poté samozřejmě ještě můžeme spolu vybírat.

Fotografování při zkoušení je dovoleno, ale jak se říká "všeho s mírou ".

Svatební modely se u nás půjčují max. 4x ,tím dokážeme zaručit,že nevěsta má svůj vybraný model stále v dobrém stavu.Každý rok se nabídka  svateb.modelů vymění a doplní o novou kolekci.